Dodávateľ plastových obkladov, plastových plotov, výrobkov z recyklovaného plastu, vykurovacích infrapanelov

Prevádzky:
Jozefov Majer 531,
Kvetoslavov
mobil: +421 949 513 580
email
Magnezitárska 5, Košice
mobil: +421 911 035 255
(sklad)
email

Váš košík je prázdny
Zoradiť podľa
Produkty:  » zmakcovac-pitnej-vody

Ako môže obyčajná voda zničiť vaše zdravie, alebo ho naopak predĺžiť o niekoľko rokov?

Ionizátor -zmäkčovač vody - Mineral Water Doctor

Nový život bez vrások

Naše telo minerály potrebuje, ale nie také aké sú v tvrdej vode, lebo to sú minerály anorganické a nie organické. Telo ich spracovať nevie. Využíva minerály iba zo stravy - organické minerály.
Mäkká voda vás dokáže oslobodiť od mnohých chorôb a bolestí, je zásaditá, preto je silným antioxidantom. Dokáže zlepšiť zrak, sluch, znížiť hladinu cholesterolu v krvi, zlikvidovať tuky, zápaly a plesne, odstrániť bolesti hlavy, znížiť riziko lámavosti kosti, znížiť kazovosť zubov, odstrániť poruchy spánku a predĺžiť život o niekoľko rokov.

Koniec monštrám na úpravu vody!!! Koniec zmäkčovacím tabletkám!!! Túto prácu za nich urobí nerezový Mineral Water Doctor jednorazovo na 10 rokov. Upravená voda v celom dome, byte a nie iba v batérií.

Pozrite sa na steny vášho čajníka a predstavte si, že vaše telo je v podobnom stave.

TVRDÁ VODA
Väčšina všetkých vôd čo pijeme pochádza z verejných vodných systémov a súkromných prameňov.Je to tvrdá voda. Všetky vody čo pretekajú cez alebo nad zemou majú určitý stupeň tvrdosti. Čím dlhšie sa voda prediera cez pôdu a skaly, tým tvrdšia ostáva a tak je aj viac škodlivá.Niektoré druhy môžu spôsobiť kôrnatenie artérii, tvoriť žlčové a obličkové kamene, vyvolávať skorú senilitu a všetky ostatné choroby.

DESIVÁ PRAVDA
Priemerná osoba vypije okolo 4 litre vody za deň. Započítané sú aj šálky kávy, čaju, nealkoholických nápojov, jedla a ostatnej vody – tieto 4 litre teda nie sú veľa. Štyri litre denne znamená, že priemerná osoba vypije 450 pohárov tuhých látok za celý život. Tieto pevné častice sa nachádzajú aj v našich zvlhčovačoch, čajnikoch a rýchlovarných konviciach. Zamyslite sa nad tým, 450 pohárov anorganických minerálnych látok – kameňov vo vašom tele počas života. Preto sa pomaly stávate skamenelinou, tak pomaly, že si to nedokážete ani všimnúť.

Čo teda urobí telo s týmito látkami? Začne vytvárať tenulinký film pozdíž tvojich stien zažívacieho traktu. Ak je vytvorená prvá vrstva, ďalšia vrstva sa utvorí už oveľa ľahšie až kým sa neupevní. Jeden z prvých dôsledkov je zápcha. Ďalší nános sa vyskytne tam, kde je najnižší krvný tlak , ako napríklad v kíboch ako (artritída alebo dna), pozdíž ciev (kôrnatenie), v žilách (kŕčové žily), v pľúcach (emfyzém), sivý zákal, zelený zákal, zvýšenie očného tlaku – obávaná očná choroba môže byť taktiež dôsledok tvrdej vody- minerálne usadeniny.

CUKROVKA
Presná príčina cukrovky nie je známa. Medzi príčiny patrí nedostatočná produkcia inzulínu beta bunkami Langenharsových ostrovčekov. Bunky sú nažive – ibaže nefungujú. Minerálne usadeniny izolujú bunky filmom z minerálov tak, že sú neschopné fungovať.

RAKOVINA
Tvrdá voda uzatvorí bunky s filmom tak, že kyslík nemôže dosiahnuť uväznené bunky. Telo potom vyvíja nové bunky, čo sa zmôžu aj na menej kysíka. Tieto bunky sú bunkami rakoviny. Ionizovaná voda často uvoľňuje uväznené bunky a sprístupňuje ich kyslíku. Ionizovaná voda však rozpúšťa mnohe toxické látky, ktoré zapričiňujú rakovinu.

OBEZITA
Kto pije ionizovanú vodu, by sa mal skôť či neskôr vrátiť na svoju normálnu váhu. Dôvody: film vytvorený z tvrdej vody uväzní bunky, pričom sa tkanivá stanú nasýtené vodou. Zadržiavanie tekutiny v tele je hlavnou príčinou obezity. Ionizovaná voda opäť prebúra bariéru na bunke, ktorá prebytočnú vodu vypustí a telesná váha sa opäť vráti do normálu.

NAJÚŽASNEJŠIA FUNKCIA IONIZOVANEJ VODY
Ionizovaná voda sa v tele správa ako rozpúšťadlo. Rozpúšťa zložky jedla tak, aby mohli byť vstrebané a prijaté do každej bunky. Rozpúšťa anorganické minerálne látky (kamene) uložené v tkanivách tela tak, aby tieto látky mohli byť odstránené v procese detoxokácie. Destilovaná voda je jedno z najohromnejšich rozpúšťadiel na zemi – jediné, ktoré môže telo prijať bez poškodenia tkanív.

Jej užívanim je možné rozpustiť anorganické minerály, kyslé krištály a ďalšie nadbytočné produkty z tela bez poškodenia tkanív.

Dlhodobo overená 100% funkčnosť so zarukou.

Jedinečné finančne dostupné zariadenie na elimináciu vodného kameňa fungujúcom na princípe galvanickej úpravy vody vo všetkých zariadeniach, prichádzajúcich do styku s pitnou vodou obsahujúcou minerál kalcit, s pozitívnym vplyvom na Váš organizmus, rastliny a prírodu.

Inštaluje sa podľa priemeru na potrubie v byte alebo rodinnom dome. Inštaláciu zvládne každý zdatný amatér alebo inštalatér. 100% funkčnosť odskúšaná dlhodobo.

 1. Kalcit obsiahnutý v tvrdej vode viaže na seba tuky, ktoré nepriaznivo pôsobia na obehový systém a celý organizmus.
 2. Rastliny ľahšie vstrebávajú vodu a urýchľuje sa ich rast.
 3. Zabraňuje rastu húb, plesní a rias.
 4. Zabraňuje tvorbe vodného kameňa a hrdze v potrubí a vyčistí znečistené potrubie.
 5. Zlepšuje chuť vody pre varenie a pitie.
 6. Zvyšuje životnosť spotrebičov používajúcich vodu.
 7. Úspora pracích práškov a čistiacich prostriedkov.
 8. Šetrí elektrickú energiu a plyn v ohrievačoch vody.
 9. Minimalizuje náklady na výmenu potrubí.
 10. Je energeticky sebestačný.
 11. Nižšia spotreba vody v potrubiach s prietokovým ohrievacom.
 12. Predĺženie životnosti vodovodných batérií a všetkých spotrebičov a zariadení používajúcich vodu.
 13. Úspora až 30% pri vykurovaní kotlom, pričom sa eliminujú náklady na čistenie výmenníka teplej vody.
 14. Nepotrebuje prívod elektrickej energie.
 15. Obal výrobku je zhotovený z nehrdzavejúcej ocele.
 16. Jednorazová investícia na minimálne 10 rokov.

Výrobok Made in Czechoslovakia.

Mineral water doctor - prierez

Prierez zariadením

Mineral water doctor - sprincíp činnosti

Princíp činnosti - premena kalcitu na aragonit

Mineral water doctor - rastliny

Mineral water doctor - rastliny

Rastliny polievané 2 týždne zmäkčenou vodou
Schéma inštalácie zariadenia:
Rodinný dom

Mineral water doctor - schéma inštalácie

Byt

Mineral water doctor - schéma inštalácie

»  Zobraziť ďalšie strany:
Kód mwd01
Typ ponuky  
Cena bez DPH 82.50 €
Cena s DPH 99.00 €
Stará cena bez DPH 0.00 €
Stará cena s DPH 0.00 €
Kód mwd02
Typ ponuky  
Cena bez DPH 99.17 €
Cena s DPH 119.00 €
Stará cena bez DPH 0.00 €
Stará cena s DPH 0.00 €
Kód mwd03
Typ ponuky  
Cena bez DPH 162.50 €
Cena s DPH 195.00 €
Stará cena bez DPH 0.00 €
Stará cena s DPH 0.00 €
»  Zobraziť ďalšie strany:
Powered by ULTRACODE.sk e-shop
Webdesign: ULTRACODE.sk