Dodávateľ plastových obkladov, plastových plotov, výrobkov z recyklovaného plastu, vykurovacích infrapanelov

Prevádzky:
Štvrtok na Ostrove 695
mobil: +421 949 513 580
email
Magnezitárska 5, Košice
mobil: +421 911 035 255
(sklad)
email
Nový E-shop nakúpiť tu

Doručenie objednávky

Osobný odber
Osobný odber je možné uskutočniť v našej prevádzke, ktorej adresa je uvedená v sekcii Kontakty.
Pri osobnom odbere môžete samozrejme tovar zaplatiť v hotovosti,alebo platobnou na účet.

Platba bankou vopred – tovar vopred zaplatíte a potom si ho osobne vyzdvihnete. Pri preberaní tovaru je potrebné preukázať svoju totožnosť platným dokladom s fotografiou.
Pri osobných odberoch nie je účtované prepravné.

Doprava kuriérom
Garantované doručenie na dodaciu adresu je do 48 hodín od vyexpedovania tovaru zo skladu Plasty SK,s.r.o. ,
Doručenie v pracovných dňoch (8-16 hod).
Tovar Vám bude doručený za prvé zamykateľné dvere na dodaciu adresu.
Tovar môžete platiť bankou vopred alebo dobierkou.
Doprava je hradená zákazníkom.

Reklamácie tovaru - Zákazník je povinný prekontrolovať a prevziať zásielku iba ak nie je nijako poškodený vonkajší obal. V prípade poškodenia obalu preberte tovar od prepravcu a potvrdte mu doručenie zásielky, avšak okamžite po prebraní prezrite tovar a v prípade poškodenia tovaru túto skutočnosť oznámte na číslo 0949 513 580  prípadne na mail plastyslovakia@plastyslovakia.sk ! V prípade poškodenia tovaru, ktoré bolo zjavné pri preberaní je nutné uviesť výhradu do prepravného listu. Na reklamácie mechanického poškodenia výrobku po podpise dodacieho listu, ktoré nebudú nahlásené do 24 hodín nebude braný ohľad vzhľadom na prepravné podmienky prepravcu!

Doprava pre veľké zásielky
Špedičná doprava

Doručenie na dodaciu adresu je do 48 hodín po odoslaní tovaru. O odoslaní tovaru budete informovaný e-mailom a SMS. Rozvozový vodič v rozpätí 1-2 hodín pred plánovaným doručením zásielky Vás skontaktuje telefonicky a povie Vám predpokladaný čas príchodu. Svoju zásielku môžete sledovať v zákazníckej sekcii, kde nájde číslo zásielky a môžete sledovať priebeh doručovania. Doručenie v pracovných dňoch (8-16 hod). Tovar rozváža iba jeden vodič, preto pre prípadnú pomoc (napr. pri sťahovaní po schodoch) pri ťažších zásielkach je potrebné, aby ste si zaistili pomocníka, ktorý Vám s výnosom pomôže.
Tovar Vám bude doručený pred bránu (vchod) Vášho obytného domu na dodaciu adresu.
V prípade objednania odvozu starého spotrebiča je nutné, aby tento výrobok bol pripravený na odvoz pred bránou (vchodom) Vášho obytného domu.
Doprava je hradená zákazníkom. Tovar môžete platiť bankovým prevodom vopred, dobierkou .

Reklamácie tovaru.
Zákazník je povinný prevziať zásielku až po dôkladnej kontrole obalu a tovaru pod obalovým materiálom iba ak nie je nijako poškodená. V prípade poškodenia tovaru je zákazník povinný uviesť výhradu k zásielke a to stručným a presným popisom poškodenia do dodacieho listu prepravcu alebo s vodičom spísať škodový zápis! Na reklamácie mechanického poškodenia výrobku po podpise dodacieho listu, v ktorom nebola uvedená výhrada k povahe poškodenia tovaru, nebude braný ohľad vzhľadom na prepravné podmienky prepravcu.

Cenník dopravy

Doprava

Cena v EUR s DPH

Doprava kuriérom (do 3 kg)

4,95

Špedičná doprava (dl. 2,4m -10kg)

15

Špedičná doprava (dl. viac ako 2,4m, od 10kg)platný cenník Toptrans,a.s.,prepočet kg/km

 Powered by ULTRACODE.sk e-shop
Webdesign: ULTRACODE.sk